Optymalizacje procesów
226
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-226,bridge-core-1.0.6,ctcc-exclude-EU,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Optymalizacje procesów

Optymalizujemy procesy zgodnie z Six Sigma

Analizujemy procesy zgodnie z metodą ciągłej poprawy jakości  Six Sigma

W podejściu Six Sigma zakłada się, że zmiany w procesach realizowane są za pomocą projektów optymalizacyjnych. Projekty te mają z góry ustalony cykl życia i nazwane są DMAIC. Od lat stosujemy tą metodę uważając ją za jedną z najlepszych metod optymalizacji procesów w przedsiębiorstwach naszych klientów. Posiadamy uprawnienia green beltów.

Mapujemy procesy w ustalonym poziomie szczegółowości

Wynikiem identyfikacji procesów jest mapa, ukazująca realizowane zadania w graficznej formie. Największą jej zaletą jest czytelność zarówno dla specjalistów danego procesu, jak i dla osób postronnych. Mapowanie jest elementem niezbędnym dla skutecznego i efektywnego działania przedsiębiorstwa oraz pierwszym krokiem do dalszego doskonalenia.

Wyznajemy zasadę ciągłego doskonalenia (Kaizen)

Skuteczny biznes wymaga ciągłego doskonalenia. Jeśli chcesz, żeby Twoja firma odniosła sukces, musisz ją stale ulepszać. Jest to duże wyzwanie, ale warto je podjąć, bo lepsze zarządzanie firmą to większy zysk i większa satysfakcja. Bazując na Kaizen mamy pewność, że cykl doskonalenia żyje, a nasi kliencie z każdym dniem są lepsi niż wczoraj.