Zarządzanie projektami
103
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-103,bridge-core-1.0.6,ctcc-exclude-EU,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Zarządzanie projektami

p

Powierz nam zarządzanie swoim klientem

Budujemy koncepcje realizacji projektów od A do Z

Oferujemy kompleksowe zarządzanie Państwa projektami od fazy rozpoznania, przygotowania, poprzez fazę realizacji, aż do fazy zakończenia projektu. Zarządzając Państwa projektami przeprowadzamy szczegółową analizę ryzyk i szans projektu, zarządzamy budżetem projektu, tworzymy i aktualizujemy na bieżąco harmonogram projektu i wprowadzamy odpowiednie korekty, w przypadku zagrożeń terminów, jak również odpowiednie czynności zapobiegawcze. Dbamy również o to, aby Państwa projekt zabezpieczony był od strony prawnej.  Dbamy o to aby projekt realizowany był zgodnie z wytycznymi klienta oraz jego specyfikacją techniczną.

Zarządzamy obecnymi projektami naszych klientów

Jesteśmy w stanie przejąć projekt klienta na każdym jego etapie realizacji, sporządzić odpowiedni raport z dokładnym wskazaniem ryzyk i szans, zaproponować  odpowiednie czynności naprawcze oraz działania korygujące, a następnie je wdrożyć i doprowadzić realizacje projektu do szczęśliwego zakończenia. Usługi te świadczymy zarówno w zakresie kompletnego przejęcia realizowanego projektu, jak i w zakresie doradztwa dla członków zespołów realizacyjnych naszych klientów. W fachowy sposób wskażemy najsłabsze ogniwa w projekcie oraz optymalny sposób na ich eliminację – również w przyszłości.

Dbamy o finalny sukces realizacji od wdrożenia do produkcji

Satysfakcja naszego klienta, ale również klientów końcowych jest naszym najwyższym priorytetem. W związku z tym od początku do końca realizacji projektu dbamy o to, by projekt realizowany był według najwyższych standardów, zgodnie z nowoczesną metodologią, a efekt końcowy był satysfakcjonujący dla wszystkich stron biorących udział w realizacji. Dbamy o każdy szczegół na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od fazy projektowania, a skończywszy na przekazaniu do eksploatacji. Naszym kredo jest profesjonalizm i wiarygodność, gdyż tylko tak jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.